Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Sunt arătate rezultatele de la 51 la 53 din 53

Subiect: TT 2017

Negustor
    Data înregistrării
    25.03.2008

Implicit Re: TT 2017

Citat În prealabil postat de CM Yaenara Vizualizare mesaj
    Echipa Turneului este formată din FIECARE admin + cel puțin un Multihunter pentru fiecare domeniu, plus Senior Community Managerii), Dacă eram sau nu - tot nu își au rostul acuzațiile. Este vorba de Turneul Travian, l-g. Pun accentul pe acest lucru, pentru a înțelege faptul că este cel mai important eveniment / server al jocului.

Au existat erori și probleme în trecut (căderi de server, event-jam-uri, bug-uri) și nu a ascuns nimeni nimic. La fel este și în situația actuală - nu ascunde nimeni nimic. Nu este nimic de ascuns sau de recunoscut, pentru că nu este o eroare!
    Detalii exacte despre codul jocului nu are nimeni în afară de dezvoltatori.

Eu le-am transmis feedback-ul vostru. Mai mult de atât nu am ce să vă răspund pe acest subiect.

Sunt adminul RO, e oarecum normal (zic așa pentru a nu se înțelege că aș favoriza jucătorii RO) să îmi încurajez comunitatea. Dar nu pot să spun ceva neadevărat și să admit o greșeală a echipei care nu există.

Le-am transmis jucătorilor care au scris la Suport în joc să nu renunțe și să continue lupta, indiferent de rezultat.
    Fiecare învață din greșeli și își poate îmbunătăți strategia pe viitor. Sper ca liderii RO să ia decizia cea mai bună pentru întreaga alianță.

Mult succes!
    Vorbim de anul 2013 cu echipa Poloniei acuzand, cand erau Vali si Radu. Dar nu are rost sa continuam pe acest subiect. Eu nu sustin ca e o eroare, o favorizare a cuiva, un bug in sistem sau ca cineva le-a dat coordonatele rusilor. Ce spun eu e ca planurile nu cad aleator ci cad pe o coordonata prestabilita, care in cazul finalei e aceeasi de 2 servere, sau in casuta goala cea mai apropiata, iar in regulament scrie altceva. Atat si nimic mai mult. La afirmatia asta daca poti adu-mi contraargumente.

Negustor daiwa's Avatar
    Data înregistrării
    25.08.2009
    Locație
    Turda sau la pescuit

l-g , nu joci dar vad ca esti implicat mai mult decat oricine.
    pana la urma care e faza ? de este asa agitatie.

Negustor
    Data înregistrării
    25.03.2008

Citat În prealabil postat de daiwa Vizualizare mesaj
    l-g , nu joci dar vad ca esti implicat mai mult decat oricine.
    pana la urma care e faza ? de este asa agitatie.
    Ti se pare. E pe finala o situatie in care rusii profitand de faptul ca planurile nu cad aleatoriu, au putut sa citeasca cu o foarte mare precizie unde vor aparea pe harta si le-au luat pe toate 13. E o slabiciune a sistemului cum a fost si cea cand puteai cuceri toate ww-urile si pune pe un cont cu un sat. Serverele urmatoare s-a corectat aceasta slabiciune cum cred ca se va face si acum cu planurile. In rest toate bune.

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Subiecte asemănătoare

1. || ROX || Restart server RoX 4 ian. 2017
    Postat de CM Yaenara în forumul Informatii servere
    Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 13.12.2016, 18:32:39
  2. Finala mondiala 2016-2017
    Postat de Shevcenko. în forumul Ambasadele pentru Travian - Turnee internationale
    Răspunsuri: 6
    Ultimul mesaj: 15.11.2016, 00:03:17

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •